דף הבית / המגזין / סמכו על תחושת הבטן שלכם

סמכו על תחושת הבטן שלכם

איך תקדמו אורח חיים בריא ותחזקו את המערכת החיסונית באמצעות שמירה על מערכת העיכול שלכם.

הידעתם ש…

למעי שלכם יש חלק חשוב בתמיכה במערכת החיסונית שלכם?
מחקרים מראים שמערכת העיכול שלכם היא המקום שבו חיים 60-70% מהתאים החיסוניים של הגוף, מה שהופך את המעי שלכם לסוג של בסיס הבית המתדלק את ההגנות הטבעיות של הגוף שלכם. זו הסיבה שזה כה חשוב לתמוך בצמיחה הבריאה של החיידקים ולתמוך במערכת העיכול שלכם.
הנה כמה דרכים שבעזרתם ניתן לקדם בריאות מעי אופטימלית:

דגנים מלאים

דגנים מלאים מספקים לגופכם את הסיבים שהוא זקוק להם כדי לתמוך בפעולת מעיים אופטימלית ולתדלק את החיידקים הטובים החיים במעי שלכם.

עלים ירוקים

עלים ירוקים מספקים סיבים תזונתיים וויטמינים חשובים שעוזרים למערכת העיכול שלכם להשיג את המיקרוביום הנכון כדי לתמוך בטריליוני האורגניזמים המפעילים את החיסוניות שלכם.

אכלו בננות

הבננה היא פרי דל פרוקטוז המכיל יחד עם הסיבים גם אינולין, שעוזר לחיידקים הטובים להתרבות במעי שלכם.

אכלו אבוקדו

גם אבוקדו הוא מקור נהדר לחומרים מזינים חיוניים, סיבים ושומנים בריאים שעוזרים לקדם חיסוניות דרך המעי שלכם.

שתו אלוורה

ג'ל האלוורה לשתייה של Forever עוזר לעיכול ומקדם את ספיגת החומרים המזינים כדי לעזור לוודא שהמעי שלכם מקבל את החומרים המזינים הנכונים. אלוורה היא גם פרוביוטית, מה שאומר שהיא מספקת את המזון שהחיידקים הפרוביוטיים זקוקים לו וכך נשמרת כמות אופטימלית של חיידקים בריאים.

התעמלו נכון

אימונים בעצימות גבוהה הם נהדרים, אבל כשזה מגיע למעי שלכם, מומחים ממליצים להכניס כמה תרגילים קלילים בין האימונים המפרכים יותר. יציאה להליכה ארוכה או הרמת משקולות במשקל לא גבוה בקצב שלכם יקדמו זרימת דם תקינה בגופכם, ותהיה להם השפעה חיובית על צינור העיכול שלכם.

מודעות קשובה

למתח יש תכונה שהוא מתגלם במעי. מצאו דרכים לשלב מודעות קשובה בשגרה שלכם בעזרת תרגולי מדיטציה או יוגה. מחקרים מראים שליציאה אל הטבע יכולה להיות גם כן השפעה עמוקה על רווחתכם הפיזית והנפשית.

שתו מים

אל תשכחו להתמיד בשתיית מים במהלך היום. שלשתיית מים מרובה יש השפעה חיובית על דופן המעי והיא שומרת על החיידקים הבריאים.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן