דף הבית / המגזין / הפסים על משחת השיניים: מיתוס או מציאות?

הפסים על משחת השיניים: מיתוס או מציאות?

האם שמתם לב לפסים ולריבועים הצבעוניים על שפורפרת משחת השיניים? סימנים אלה מעוררים סקרנות רבה ויצרו מיתוסים שונים בקרב צרכנים. בניגוד לדעה הרווחת, הסימנים הללו אינם מעידים על הרכב המשחה, איכותה או התאמתה לשימוש על פי קריטריונים סביבתיים או בריאותיים. אז מה הם כן אומרים? האם עליי לבחור משחה על סמך סימון זה? כל האמת בכתבה הבאה.

האמת מאחורי הסימנים

הסימונים הצבעוניים על שפורפרות משחת השיניים משמשים אך ורק לצורכי התהליך הייצורי. הם פועלים כאותות אופטיים למכונות האריזה במפעל, ומבטיחים חיתוך ואטימה מדויקים של השפורפרות. הסימנים אינם נושאים בחובם מידע רלוונטי לצרכן אודות ההרכב או האיכות של משחת השיניים.

הסימנים הצבעוניים על השפורפרות משמשים את מכונות האריזה בתהליך הייצור ואינם מעידים על תוכן המוצר או איכותו. 

 

משמעות הסימון: קו מנחה לציוד האריזה הרובוטי לסגירת השפורפרת, לאחר מילויה במשחת השיניים המיוצרת במפעלי "אלוורה אוף אמריקה" בדאלאס, טקסס.

בשביל מה התיוג?

כדי להבין מדוע וכיצד שמים את הסימונים בצורה של פסים וריבועים צבעוניים על התפר של השפורפרות, יש לפנות לנבכי הייצור שלהם. עקיפת הניואנסים הטכנולוגיים, תהליך הייצור כולו יכול להיות מיוצג על ידי השלבים העיקריים הבאים:

רשת פוליאתילן או לרבד (עם סימונים שכבר מיושמים בצורת פסים או ריבועים) נעה לאורך המסוע ונכנסת למכשיר שנותן לו צורה של צינור; ה"צינור" בעל מקשה אחת נע יותר ועובר דרך המנגנון, מחלק אותו לשברים נפרדים באורך מסוים. בתחילה, הסימון המוחל על הבד משמש קו מנחה ברור לציוד רובוטי, המציין את מקום החתך והאטימה שלאחר מכן של התפר של הצינור העתידי. לפיכך, סימונים בצורה של פסים צבעוניים או ריבועים מיושמים אך ורק למטרות ייצור. עבור הצרכן הסופי, הם אינם נושאים מידע כלשהו.

למעשה, כל המוצרים בשפורפרות המיוצרים במפעלים מסוג זה יקבלו סימון זהה, וגם במקרה זה אין לו שום משמעות עבור הצרכן. 

ייצור משחת השיניים במפעלי "אלוורה אוף אמריקה" בדאלאס, טקסס
משחת השיניים פוראוור ברייט נארזת במפעל ומוכנה להפצה לרחבי העולם

אז איך כן לבחור משחת שיניים?

על אף המיתוסים הרווחים, אין להתייחס לסימנים הללו כבסיס לבחירת משחת השיניים. בחירת משחת שיניים איכותית צריכה להתבצע על פי הרכב המוצר ותכונותיו, כולל הרכיבים שבו, כגון חומרים טבעיים ואיכותיים בעלי תכונות אנטי בקטריאליות כמו פרופוליס דבורים וחומרים טבעיים המפחיתים דלקת בחניכיים, כמו אלוורה. 

  • מוצרי Forever הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
  • הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש.
  • התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

אנחנו חברת האלוורה

FOREVER הגלובלית היא המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם כולו. פיתחנו מומחיות בטיפול באלוורה, שאין שנייה לה בעולם. קראו עוד כאן

אישור IASC

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC.

100% יתרונות

האלוורה שלנו אינה עוברת הרתחה או פיסטור. אנו מייצבים את האלוורה באמצעות פטנט ייחודי, שמשמר 100% מיתרונותיה הבריאותיים.

מעל 40 שנה של צמיחה

אנו מייצרים מוצרי איכות התומכים בבריאות וביופי עם מרכיבים מהטבע מאז שנת 1978.

לא נוסה על בע"ח

אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלנו לא נוסו על בע"ח בשום שלב בתהליכי הייצור

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן