האלוורה שלנו

FOREVER היא היצרנית והמשווקת הגדולה בעולם של מוצרי אלוורה כבר מעל 45 שנה.
לאלוורה יש תכונות רפואיות ובריאותיות רבות המסייעות להרגיש טוב ולהראות טוב מבפנים ומבחוץ. אנו מייצרים את מוצרינו מאלוורה איכותית ומג'ל עלים פנימי, הנאסף ביד ומעובד תוך שעות מרגע הקטיף, כך שנוכל להביא אליכם אלוורה בצורתה הטבעית ביותר.

שדה אלוורה - FOREVER

היסטוריה של בריאות ויופי

האלוורה התפרסמה במשך מאות שנים בזכות תכונותיה המרגיעות, ובזכות הענקת לחות ותחושת קרירות לעור. ה'אלו ברבדנסיס מילר' הוא זן האלוורה העשיר ביותר מבחינת תכונותיו התזונתיות והבריאותיות וזהו הסוג אשר גדל אצלנו. צמח האלוורה נודע בזכות העלים השופעים שלו, המראה הטרופי שלו והג'ל מפנים העלה- ג'ל קריר ומרגיע בעל תכונות רפואיות שקיימות בו באופן טבעי. האלוורה הופכת לפופולרית יותר ויותר גם בתעשיות היופי וגם בתעשיות הבריאות, ומשתמשים בה בזכות תכונות הריפוי והייפוי שלה. צמח האלוורה הוא אחד מהגידולים הבוטניים העתיקים ביותר המתועדים כבר משנת 2200 לפני הספירה. 

אלוורה - הסופרפוד האולטימטיבי

רובנו רגילים להשתמש בצמח האלוורה במריחה חיצונית, אך למעשה גם בשימוש פנימי יש לו תכונות רבות ואיכויות של צמח מרפא בעל מגוון רחב של סגולות ויתרונות; סיוע בחיזוק המערכת החיסונית אודות לרב-סוכריים ייחודיים וחומרים מזינים המרכיבים את הצמח, סיוע בשמירה על מערכת העיכול, איחוי כיבים ורקמות פגועות במערכת העיכול העליונה והתחתונה, הפחתה של תהליכים דלקתיים, סותר חומצה במצבים של צרבות, מרגיע דלקות פה וחניכיים בעזרת תכונותיו האנטי בקטריאליות, מגביר את פעילות הפיברובלסטים מה שמשפר את מראה העור וחידושו.

שפע של בריאות

צמח האלוורה מלא בשפע של ויטמינים, מינרלים נוגדי חמצון וסיבים תזונתיים – שלל נוטריינטים כמו חומצות שומן וחומצות אמינו חיוניות, סיבים תזונתיים,
אומגה 3, אבץ, סלניום וויטמיני A, B ו-C. למעשה, צמח האלוורה מכיל את מרבית אבות המזון הנחוצים לאדם ולכן נחשב למזון מלא ומזין.

מרגיע ומקרר את העור

הטיפול הטבעי היעיל ביותר לכוויות וגירויים קלים בעור

מחזק את המערכת החיסונית

אודות לרב-סוכריים ייחודיים

מסייע בשמירה על מערכת העיכול

ותומך בתהליך ספיגת חומרים מזינים מהמזון שאנו צורכים למחזור הדם ביתר יעילות

עשיר בנוטריינטים

עשיר בויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים ו-19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם

פעילות אנטי-ויראלית

עשיר ברב-סוכר המגן על הגוף מפני מתקפות של וירוסים שונים

מגביר ייצור קולגן ואלסטין

משפר את מראה העור בזכות תגבור את פעילות הפיברובלסטים

אפקט משכך כאבים ואנטי-דלקתי

בזכות נוכחות חומרים נוגדי דלקת

משפיע על אוכלוסיית החיידקים במעיים

פועל כמֵאֲזֵן טבעי לאוכלוסית החיידקים והשמרים במעיים

אנחנו מכירים את האלוורה שלנו הכי טוב

FOREVER היא היצרנית והמשווקת הגדולה בעולם של מוצרי אלוורה. אנו הבעלים של המטעים בארה״ב ובאיים הקריביים – בהם האקלים אידאלי למטרה זו. לכן אנו יכולים לומר בדיוק איך והיכן גדל הצמח ולהבטיח שלא היו חומרי הדברה או דישון כימיים בשדות האלוורה שלנו. במהלך ארבעה עשורים, חברת FOREVER צמחה להיות היצרנית החשובה ביותר של מוצרי אלוורה בעולם בכך שפעלה בדיוק באיזון הנכון בין מסורת וחדשנות.

קטיף אלוורה

גאים במסורת ארוכת שנים

אנו מגדלים וקוצרים את עלי האלוורה שלנו באותה השיטה במשך מעל 45 שנים – כל צמח מטופח בזהירות ונקצר ידנית. זה יכול להיות קל יותר ורווחי יותר להשתמש במכונות אוטומטיות כדי לקצור את עלי האלוורה במהירות, ולהסתמך פחות על מגע אנושי. אבל לקיצור הדרך הזה, במסווה של קדמה, יש מחיר אמיתי. הוא מרסק והורס חלקים גדולים יותר של הצמח, מה שמוביל לנזק סביבתי ולאיכות בינונית במוצר מוגמר. אין תחליף למגע אנושי כשזה מגיע לבחירת העלים המושלמים.

החדשנות בפעולה

לאחר הקציר, התחנה הבאה היא מפעל מחוץ לשדה שבו מפלטים כל עלה ידנית כדי להשתמש בכמות המקסימלית של הג’ל הפנימי של העלה. הפילוט נעשה בתנועות חלקות וזורמות הדורשות שילוב של מהירות ודיוק. לאחר שהג’ל נבדק, הוא עובר את תהליך הייצוב, שמשתמש בשיטת חימום בזק כדי לשמר בתוכו את היתרונות והטריות של פנים עלה האלוורה תוך כדי הפחתה בטוחה של כמות החיידקים הרעים. בדרך זו מבטלים את הצורך להשתמש בחומרים משמרים.
מחקרים הראו שתהליך זה משמר 300% יותר מתכולת הוויטמינים הטבעיים של האלוורה. כדי לוודא שהערך התזונתי הגבוה ביותר נשמר, האלוורה של FOREVER מעובדת תמיד בתוך שש שעות מזמן הקציר.

פילוט אלוורה
הליך יצור אלוורה - FOREVER

האנשים שגורמים לזה לקרות

השקעה בתהליכי עיבוד נכונים לא יכולה לעבוד אם לא משקיעים גם באנשים הנכונים. זו הסיבה שחברת FOREVER משלמת לעובדיה ברפובליקה הדומיניקנית שכר הגבוה ב-40% עד 50% מחברות אחרות הפועלות באותו האזור. העובדים המועסקים בשדות החברה ובמפעלי העיבוד יודעים שאיכות העבודה שהם משקיעים בכל יום היא חיונית לייצור מוצרי Forever שאנשים בכל רחבי העולם מסתמכים עליהם.

טרי היישר מהשדות שלנו

הכל מתחיל במטעי האלוורה שלנו שבטקסס וברפובליקה הדומיניקנית

אזור ייצור אלוורה - FOREVER
תהליך ייצוב אלוורה

תהליך הייצוב- הפטנט הייחודי שלנו

 האלוורה של FOREVER אינה עוברת הרתחה או פיסטור, שהם תהליכי שימור זולים ומהירים יותר. חום גבוה מידי, הורס את הרכיבים הפעילים. אנו משתמשים רק בטמפרטורות שמתחת לרמת פיסטור – תהליך הידוע גם כ״תהליך קר״ – על מנת להבטיח את שימור פעילות האנזימים ושאר הרכיבים הרגישים לטמפרטורות גבוהות. התהליך הקר נועל את מרכיבי התזונה מיד לאחר הקציר ומאפשר למוצר לשמור את מלוא אונו למשך זמן ארוך ביותר. האלוורה של FOREVER אינה משוחזרת מגל קפוא או מאבקה מיובשת. הקפאת הגל או ייבושו מאפשרים להגיע ל״ריכוז״ ו״חוזק״ גבוהים יותר אך לא בהכרח לפעילות גבוהה יותר. מוצרי FOREVER מיוצרים מ-100% ג’ל אלוורה מיוצב, הישר מן הצמח לתוך המוצר, ואליכם.

ג'ל אלוורה מיוצב- פטנט מס' 686924- 6713095

האלוורה של FOREVER - מהצמח למוצר ואלייך

צפו במסע של האלוורה שלנו, מהשדות ועד למוצר הסופי.

אישור המצוינות של IASC​

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC (International Aloe Science Council), אישור שמהווה גושפנקה לתוכן ולטוהר.

מוצרי אלוורה מוצגים

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן