דף הבית / המגזין / איך בחוות האלוורה הגדולה בעולם מפלטים עלי אלוורה ביד

איך בחוות האלוורה הגדולה בעולם מפלטים עלי אלוורה ביד

בואו לגלות את התהליך המדהים שבו עלי האלוורה שלנו נקטפים, מפולטים ומעובדים בעבודת יד בשדות שלנו שברפובליקה הדומיניקנית. העלים עוברים תהליך עיבוד תוך שעות ספורות מרגע קטיפתם– דבר המבטיח לכם לקבל נטו ג’ל אלוורה טרי, ללא כל פגע, יחד עם כל התכונות הטבעיות הנפלאות שלו.

תחילתו של המסע - חוות האלוורה הגדולה בעולם

במרחב העצום של הרפובליקה הדומיניקנית שוכנת חווה רחבת ידיים המוקדשת כולה לטיפוח אחת המתנות היקרות ביותר של הטבע – צמח האלוורה. בחוות "יוניברסל אלו" מבית FOREVER, השוכנת על פני 5,000 דונם, צוות מסור מטפל בקפדנות בצמחי "אלו ברבנדסיס מילר", זן מיוחד של אלוורה הידוע בהרכב העשיר שלו של חומצות אמינו וחומרים ביו-אקטיביים. כאן, המסע של הג'ל הבריאותי ששוכן כרגע בתוך עלי הצמח מתחיל את דרכו, התהליך המדהים שמאחורי מוצרי האלוורה של FOREVER.

טיפוח השפע של הטבע

המסע מתחיל בבחירה קפדנית של צמחי האלו ברבדנסיס מילר, שנבחרו בשל תכונותיהם התזונתיות יוצאות הדופן. כל צמח אלוורה מטופח עד שהעלה מגיע לשיא העובי והתכולה התזונתית שלו. במהלך שמונה חודשים, הצמחים הללו צומחים תחת השמש הקריבית, ומטופחים בידיהם של כ-750 עובדים המטפלים בשדות במסירות בלתי מעורערת. העלים החיצוניים והבשלים נקצרים בזהירות באופן ידני, כדי לאפשר לעלים הפנימיים להמשיך לצמוח.

אומנות הפילוט

עלי האלוורה שנקטפו עוברים תהליך עיבוד ידני תוך שעות ספורות מרגע קטיפתם, שמתחיל בהפרדת הג'ל הפנימי מן קליפת העלה החיצונית. בתהליך קפדני, אומנים מיומנים מפלטים את העלים בדייקנות, מסירים את הקליפה החיצונית כדי לחשוף את הג'ל הבריאותי שבתוכם. תהליך זה, המבוצע בדייקנות ובמומחיות, מבטיח את הטוהר והאיכות של הג'ל.

המים שנעשה בהם שימוש לשטיפת הצמחים לאחר קטיפתם נשלחים לשימוש חוזר בשדות והקליפה החיצונית של הצמח מוחזרת לאדמה לטובת שימוש מחודש כדשן טבעי.

תהליך שימור ייחודי השומר על כל היתרונות הבריאותיים שבג'ל העלים הפנימי

הג’ל הטרי מפנים העלה נעטף לקראת משלוח למתקן הייצור של Aloe Vera of America שבדאלאס, טקסס. זה המקום שבו משלבים את האלוורה עם רכיבים אחרים, טבעיים ומתקדמים מדעית, כדי ליצור רבים ממוצרי FOREVER. 

ג’ל האלוורה של FOREVER אינו עובר תהליך של הומוגניזציה, סינון או הרתחה. הרתחה או פיסטור הם תהליכי שימור זולים ומהירים יותר. חום גבוה מידי, הורס את הרכיבים הפעילים. אנו משתמשים רק בטמפרטורות שמתחת לרמת פיסטור – תהליך הידוע גם כ״תהליך קר״ או ייצוב– על מנת להבטיח את שימור פעילות האנזימים ושאר הרכיבים הרגישים לטמפרטורות גבוהות. התהליך הקר נועל את מרכיבי התזונה מיד לאחר הקציר ומאפשר למוצר לשמור את מלוא אונו למשך זמן ארוך ביותר.

למה חשוב לבחור במוצרים המכילים ג'ל אלוורה אמיתי ואיכותי?

היתרונות הטבעיים של האלוורה והביקוש לה הפכו את השוק לרווי במוצרי אלוורה שונים. חשוב לדעת להבחין באילו מוצרים יש ג'ל אלוורה אמיתי מפנים העלה, ולא חלופה סינתטית. ג’ל אלוורה מיוצב ב- 100% הוא המרכיב הראשוני על תוויות משקאות האלוורה, הג’ל למריחה והתחליבים השונים שלנו. “מעבדות המזון והתרופות של ניו-יורק” הצהירו שג’ל האלוורה של FOREVER זהה לג’ל הגולמי. במילים אחרות, שתיית ג’ל האלוורה של FOREVER שקולה לאיסוף הג’ל הטבעי הישר מתוך העלים הטבעיים, הכנסתו למעבד מזון ושתייתו.

  • מוצרי Forever הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
  • הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש.
  • התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

אנחנו חברת האלוורה

FOREVER הגלובלית היא המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם כולו. פיתחנו מומחיות בטיפול באלוורה, שאין שנייה לה בעולם. קראו עוד כאן

אישור IASC

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC.

100% יתרונות

האלוורה שלנו אינה עוברת הרתחה או פיסטור. אנו מייצבים את האלוורה באמצעות פטנט ייחודי, שמשמר 100% מיתרונותיה הבריאותיים.

מעל 40 שנה של צמיחה

אנו מייצרים מוצרי איכות התומכים בבריאות וביופי עם מרכיבים מהטבע מאז שנת 1978.

לא נוסה על בע"ח

אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלנו לא נוסו על בע"ח בשום שלב בתהליכי הייצור

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן