דף הבית / המגזין / בלוג - מצמח למוצר / גלו איך מייצרים ואורזים את ג’ל האלוורה

גלו איך מייצרים ואורזים את ג’ל האלוורה

כולם מזהים את הבקבוקים הצהובים המפורסמים האלה! תהיתם פעם איך מייצרים ואורזים את ג’ל האלו ורה של Forever? חברת AVA (אלוורה מאמריקה) גאה להציג מבט מבפנים על אחד מהמוצרים האהובים שלנו, כיצד הוא מיוצר וכיצד נבדקת איכותו, מההתחלה ועד הסוף!
תמונה של מפעל האלוורה

ג’ל האלוורה הגולמי מעובד ומיוצב במפעל שבמישן, טקסס ומשם ההוא מועבר ל-AVA בדאלאס. לאחר מכן, הג’ל הגולמי עובר סדרה של מבחנים במעבדת בקרת האיכות (מעבדת QC), על מנת להבטיח שג’ל האלוורה הוא באיכות ובחוזק הטובים ביותר. ברגע שהג’ל הגולמי זוכה לאישור, מתחיל הקסם האמיתי!

במהלך תהליך ייצור ג’ל האלוורה של Forever, מתבצעים 158 מבדקי בקרת איכות שונים

הג’ל נשלח למתחם הערבוב, בו הוא מעורבב עם מרכיבים אחרים על מנת ליצור את הנוסחא הראויה של ג’ל האלו ורה של Forever. מייד כשהליך הערבוב מושלם, דוגמאות נשלחות להערכה במעבדת בקרת האיכות. לאחר שהמוצר נבדק והועבר לאריזה, הוא מוכנס ישירות לתוך ציוד האריזה באמצעות צינור ייעודי המחובר למיכלי הערבוב; צינור שתוכנן במיוחד לשמירה על איכות המוצר במהלך התנועה.
בשלב הבא בתהליך, בקבוקי הג’ל הצהובים המפורסמים הללו מוזנים לתוך משטח אוטומטי, שבאופן שיטתי מעביר את הבקבוקים מהמקום שבו אוחסנו. הבקבוקים מקודדים בקוד מוצר ובתאריך תפוגה על מנת להבטיח שניתן יהיה לעקוב אחריהם לאחר שילוחם לכל רחבי העולם. הבקבוקים נבדקים באופן מכני על מנת לוודא שכל המידע ההכרחי מודפס על כל בקבוק, לפני שהם נשטפים. לאחר השטיפה, כל בקבוק מגיע לעמדת המילוי. המילוי מתבצע בשטח, בו כל בקבוק ממולא ונחתם לפני שהוא מועבר לבדיקה המוודאת את משקלו באמצעות מערכת ממוחשבת.
לאחר מכן הבקבוקים הצהובים המלאים משונעים למערכת פקיקה אוטומטית, ומשם עוברים במכונת שיקוף לפני שהם נשלחים היישר לקופסאות. כל קופסה נשקלת על מנת לוודא כי היא מכילה מספר נכון של בקבוקים, ואז, באמצעות זרוע רובוטית, היא ממוקמת על המשטח.
לאחר שהליך האריזה הושלם, דוגמאות של המוצר הסופי נלקחות למעבדת בקרת האיכות עבור מבדקים סופיים לפני שחרור החבילות. ברגע שבקרת האיכות הושלמה, המוצר משוחרר ונשלח לאחד ממרכזי ההפצה הרבים שלנו.
אנו גאים לומר כי אנו מצליחים לשמור על התקנים המובילים בתעשייה, מכיוון שאיכות המוצרים שלנו יצוקה בכל רכיב של הליך הייצור.

ייצור ג’ל האלו ורה מגיע לכדי שלמות באמצעות שילוב של ציוד חדשני, הליכי איכות קפדניים ועובדים מיומנים ונלהבים שעובדים ללא לאות על מנת לשמר את האיכות הגבוהה המאפיינת את Forever

תהליכי האיכות של AVA

בנוסף להליכי האיכות הקשורים נקודתית לייצור כל מוצר, ישנם בדיקות והליכים נוספים המוטמעים על ידי AVA. החל משקילת כל מרכיב ועד להוספת המרכיבים למיכלי הערבוב, כל משימה נבדקת ומאושרת באופן בלתי תלוי.
הליכי הייצור מבוצעים באמצעות הוראות מאושרות וקפדניות שנועדו להבטיח כי כל הצעדים ממומשים וכי כל נקודות הבקרה החשובות ממולאות. בכך אנו מבטיחים כי מוצרי Forever מיוצרים בעקביות בכל פעם. בדיקות אחרות כוללות וידוא כי הציוד והכלים בהם נעשה שימוש בהליך הייצור הינם נקיים וסטריליים, וכי כל חומרי הגלם נבדקו, שוחררו ממעבדת בקרת האיכות, והוכנו כראוי לייצור.

תמונה של בקבוקי אלוורה
עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן