דף הבית / המגזין / בלוג - מוצרי Forever / שפתון אלו ליפס והדאודורנט של FOREVER קיבלו את פרס BRAVO

שפתון אלו ליפס והדאודורנט של FOREVER קיבלו את פרס BRAVO

שפתון אלו ליפס והדאודורנט של FOREVER קיבלו את פרס BRAVO היוקרתי: ההמלצה האמיתית של הצרכנים בישראל. התואר הוענק השנה לשני מוצרי FOREVER לאחר מחקר צרכנים רחב היקף, שנערך על ידי מכון המחקר הבינלאומי "קנטאר" בקרב יותר מ-3,000 צרכניות וצרכנים בישראל.

הישג מרשים ל-FOREVER: שני מוצרים זכו בפרס בראבו בקטגוריית הביוטי. המחקר נערך בקרב צרכנים הרכשו את המוצרים אלו ליפס ודאודורנט אלוורה של FOREVER, ונשאלו נשאלו שתי שאלות לגבי חווית השימוש והצריכה שלהם במוצר: האם הייתם שבעי רצון מהשימוש, והאם אתם ממליצים עליו לחברים ולמשפחה.

תואר BRAVO – "המלצת הצרכנים 2023" – מוענק רק למוצרים שיותר מ-75% מהמשתמשים שלהם היו שבעי רצון, ושציונם הממוצע היה הגבוה ביותר בתחומו. לכן BRAVO משקף את ההמלצות של הצרכנים הישראלים לגבי מוצרים ושירותים, שהם השתמשו בהם, אוהבים וממליצים.

שפתון אלו ליפס ודיאודורנט אלוורה. ציונם הממוצע היה הגבוה ביותר בתחומו

רשימת המועמדים ל BRAVO-הורכבה מהמוצרים ומהשירותים הבולטים מבחינת חדשנות ואיכות בישראל. המועמדים לא היו צריכים לשלם עבור המועמדות וההשתתפות במחקר או עבור הזכיה.

רשימת המועמדים הורכבה ממקורות מידע מגוונים שהוצלבו זה עם זה: המלצות של צרכנים חובבי חדשנות ושל חברי קהילת הצרכנים שלBRAVO , נתוני מכר של חברת StoreNext, והתייעצות עם מומחים ועם משווקים.

FOREVER גאה במוצרים שלה, שממשיכים לזכות בפרסים יוקרתיים בארץ ובעולם. הזכייה ב-BRAVO עם מוצרינו מהווה הישג משמעותי וחותם המעיד על איכותם ויעילותם הגבוהה בהשוואה למוצרים אחרים.

עדיין לא מכירים? כדאי לכם: שפתון אלו ליפס המומלץ

שפתון אלו ליפס מעניק לחות מתמשכת, ברק עדין וטיפוח לשפתיים. הנוסחה העשירה שבמרכזה אלוורה מעניקה לחות עוצמתית ומרגיעה, בעוד ששמן חוחובה ושלושה סוגי שעווה מסייעים בהזנה, תיקון והגנה על שפתיים יבשות וסדוקות.

שפתון אלו ליפס. לא רק לשפתיים

הידעתם? אלו ליפס אידיאלי ב"מקרי חירום" כמו עקיצות, פציעות וכוויות קלות, נשיכות ועוד. בהיותו קומפקטי מתאים בכל תיק, ארנק או בערכה לעזרה ראשונה. מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

פתרון טבעי ומנצח: דאודורנט אלוורה

דאודורנט אלו אוור שילד

אלו אוור-שילד הוא דיאודורנט מבוסס אלוורה המעניק הגנה אפקטיבית נגד ריחות למשך כל היום. אינו מכיל מלחים ואלכוהול ומטפח בעדינות את העור תוך הענקת תחושת רעננות מידית. מכיל אחוז גבוה במיוחד של ג'ל אלוורה טבעי וטהור, המסייע לספיגה מלאה בעור והגנה למשך שעות רבות. המרקם העשיר והשקוף של הג'ל, בשילוב עם איכותו המרגיעה, מאפשר לאלו אוור-שילד להחליק על העור ולהיספג במהירות מבלי להשאיר כתמים על הבגדים! עדין על העור, וניתן למריחה ישירות לאחר המקלחת, הגילוח והסרת השיער ללא תחושת גירוי.

אנחנו חברת האלוורה

FOREVER הגלובלית היא המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם כולו. פיתחנו מומחיות בטיפול באלוורה, שאין שנייה לה בעולם. קראו עוד כאן

אישור IASC

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC.

100% יתרונות

האלוורה שלנו אינה עוברת הרתחה או פיסטור. אנו מייצבים את האלוורה באמצעות פטנט ייחודי, שמשמר 100% מיתרונותיה הבריאותיים.

מעל 40 שנה של צמיחה

אנו מייצרים מוצרי איכות התומכים בבריאות וביופי עם מרכיבים מהטבע מאז שנת 1978.

לא נוסה על בע"ח

אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלנו לא נוסו על בע"ח בשום שלב בתהליכי הייצור

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן