דף הבית / המגזין / האהבה של FOREVER לחיות המחמד

האהבה של FOREVER לחיות המחמד

האם ידעתם שאותם מוצרים שאנחנו אוהבים להשתמש בהם על עצמנו יכולים להיות מעולים גם לחיות המחמד שלנו?

אבל לפני שנתחיל לדבר על מוצרים, כדאי לדעת ‫ש-FOREVER מחשיבה מאוד את רווחת החיות ‫והיא גאה לשאת את סמל "הארנב המקפץ"- ‫ תו רשמי בינלאומי מוכר ‫הניתן למוצרי קוסמטיקה, טיפוח אישי ‫ומותגי מוצרים לבית ‫שלא מנוסים על חיות. ‫FOREVER היא מותג גלובלי, ‫והצגת תו "הארנב המקפץ" ‫מאפשרת לנו להבטיח ‫את המחויבות שלנו שלא לבצע ניסויים על חיות ‫בשום חלק של שרשרת ההפצה שלנו.

משקאות האלוורה לעיכול 

‫משקאות ג'ל האלוורה שלנו מכילים עד 96% ‫ג'ל טהור ומיוצב מפנים העלה, ‫וכן כל מיני חומרים מזינים. ‫הנוסחה הטבעית והמאוזנת של ג'ל האלוורה ‫עוזרת באופן אידאלי לעיכול ותומכת בפעילות המערכת החיסונית גם אצל בני אדם וגם אצל חיות. משקאות האלוורה שלנו מתאימים לכולם ונספגים בקלות במזונות רגילים, למרות שיש חיות ‫שמעדיפות לקבל אותם במים שלהם. ‫למשקאות האלוורה השפעה מחזקת, ‫הם שומרים על תיאבון בריא, ‫עוזרים למפרקים ומעוררים את רמות האנרגיה. ‫יש להם גם השפעה מרגיעה, ‫והם פועלים להפחית את רגישויות החיות שלכם ‫לגירויים.

משקה ‫פרידום  ‫בדיוק כמו משקאות האלוורה, ‫לפרידום של FOREVER תכולת אלוורה גבוהה, ‫90%, אם לדייק. ‫הוא מכיל גם גלוקוזמין סולפאט כונדרואיטין טבעי, ‫חומר שניתן למצוא באופן טבעי בסחוסים ובמפרקים ‫ומתיל סולפוניל מתאן, או MSM. ‫התרכובות האלה, המגנות על הסחוסים והמפרקים, הנמצאים בפרידום של FOREVER, ‫עוזרים לשמר את נוזלי המפרקים ‫יחד עם חידוש טבעי של הסחוס הארטיקולרי. ‫זו נוסחה ייחודית בעלת פעולה מהירה, ‫והיא נפלאה גם לחיות הבית וגם לבני אדם.

‫בי פרופוליס להגנה מפני זיהומים

‫חומר אנטי בקטריאלי טבעי המיוצר ע"י דבורים שמועיל כנגד סוגים מסוימים של חיידקים, פטריות ושמרים. הוא מבטיח חזרה מהירה למצב נורמלי והוכח כיעיל מאוד בטיפול בבעיות בפה ובגרון, כמו גם במערכת העיכול.

‫תרסיס אלופירסט לפרווה מבריקה ורכה

‫את התרסיס הנוזלי אלופירסט עם המתז הנוח, אפשר להתיז ישירות על אזורים רגישים בחיות שלכם, כדי להרגיע גירויים ‫או לחיטוי אזור לפני חבישת פצעים ‫או מריחת ג'ל אלוורה. ‫אפשר לרסס את הנוסחה הזו גם על פרוות החיות לאחר הרחצה, ‫לקבלת ברק וריכוך נוספים. ‫בשימוש כחומר לשטיפת רגליים, הוא יכול להרגיע לאחר אימון מפרך.

‫ג'ל אלוורה למריחה להרגעת פצעים ושפשופים

‫הג'ל הזה למריחה מרגיע את העור ‫ומשמן רקמות רגישות בבטחה. ‫תכונותיו חודרות בקלות ונספגות בקלות. ‫בג'ל אלוורה ניתן להשתמש במריחה ‫כדי להתכונן להגנה מפני גירויים בעור ‫כולל חתכים קטנים, עקיצות או שפשופים.

‫זהו ג'ל סמיך ‫עם יכולת להיאבק בחיידקים ופטריות ‫המשמן ומרגיע רקמות פצועות באזורים רגישים. ‫בסוסים, יכולת החדירה הגבוהה של ג'ל האלוורה ‫יכול גם לעזור להפחית צמיחת בשר עודפת בפצעים ולהקלה בכאב הנגרם ‫משפשופים מהמתג שבפי הסוסים.

קרם אלו פרופוליס לגירויים קלים 

‫אחד מהמוצרים האהובים ביותר שלנו לבני אדם, ‫הקרם העשיר והמרגיע הזה ‫מועיל באותה מידה גם לחיות. ‫פרופוליס הוא חומר טבעי שדבורים ‫משתמשות בו כדי לשמור על בריאות הכוורת. ‫בשילוב של אלוורה עם פרופוליס דבורים ‫יצרנו מוצר ברמה עולמית ‫שלא רק מרגיע גירויים קלים וזיהומים, ‫אלא גם מעניק לחות תוך כדי פעולתו.

‫ג'ל אלוורה MSM למפרקים

‫זו נוסחת ג'ל מרגיעה הפועלת במהירות ‫המתאימה למריחה על מפרקים, ‫רצועות, גידים ושרירים. ‫MSM הוא מקור עשיר של גופרית אורגנית, ‫החיונית לפעולה תקינה של רקמות חיבור ומפרקים. ‫אצל חיות יש למרוח ישירות על העור.

‫אלו סאן סקרין לאיזורים חשופים לשמש

‫נוסחה שהוכנה במיוחד להגנה על העור מהשפעות החשיפה לשמש ורוח. ‫אפשר להשתמש בו על אוזניים ואפים רגישים ‫כדי להגן ולהרגיע. ‫חיות עם אזורים ורודים רגישים ‫יחושו שהקרם הזה מרגיע, מקרר ומעניק לחות.

‫משחת שיניים פוראוור ברייט לבריאות הפה

‫משחת השיניים האהובה על לקוחות אנושיים היא אידאלית גם לשיני חיות. ‫הנוסחה העדינה ונטולת הפלואוריד מכילה גם רכיבים באיכות הגבוהה ביותר ‫כולל אלוורה ופרופוליס דבורים. ‫היא מפחיתה הצטברות של פלאק ואבנית בשיניים תוך הרגעה עדינה של החניכיים ‫כמעט ללא שפשופים ‫והשארת השיניים נקיות ונוצצות. ‫בגלל שהיא ללא פלואוריד, אין סכנה בבליעה שלה.

אם יש לכם איזשהו ספק בקשר לשימוש במוצרים, ‫אנא התייעצו עם הווטרינר שלכם ‫לפני שימוש במוצר כלשהו של FOREVER על חיות המחמד שלכם.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן