דף הבית / המגזין / לא רק לאחר לידה – השימושים הנוספים של אלופירסט

לא רק לאחר לידה – השימושים הנוספים של אלופירסט

בטח שמעתן על כמה תרסיס אלוורה אלופירסט עוזר אחרי לידה, אבל האם אתם מכירות את שאר השימושים שלו? בואי להכיר מקרוב את התרסיס הטבעי האולטימטיבי שהוא הרבה יותר מרק מושיע לאחר לידה!

אלופירסט, המרגיע הלאומי, ממשיך להיות לצידך ברגעים החשובים גם לאחר הלידה. התרסיס המבוסס אלוורה מיוצבת ופעילה, פרופוליס ו-11 תמציות צמחי מרפא, הוא גיים צ'יינג'ר לצרכי עור רבים.

מרגיע, מחטא, מקרר - לכוויות, חתכים ושפשופים

זה הזמן להיפרד מהצריבה והכאב הודות לאפקט המרגיע והמאלחש של האלוורה שמביא נוחות מידית לחתכים, שפשופים, מכות יבשות וכוויות שונות – מצבים לא נעימים בהם אנו נתקלים ביום-יום. עם אפקט קירור מרענן, אלופירסט מרגיע דלקות ומקדם החלמה מהירה. בנוסף, תכונות החיטוי הטבעיות של האלוורה (1) בשילוב הפרופוליס (2) עם עשבי המרפא יוצרות הגנה מפני זיהומים.

זהו תרסיס טבעי ומרגיע שניתן לרססו (ע“י משאבה ידנית) על העור במקרים של גירויי, פריחה, שפשוף, חבטות יבשות ופציעה. מתאים לשימוש כאשר העור רגיש למגע היות והוא אינו מצריך מריחה.

עם אפקט אלחוש וחיטוי, אלופירסט הוא מוצר חובה בכל ערכת עזרה ראשונה

הקלה על גרד ואדמומיות - עקיצות וגירויים בעור

ככל שאנחנו מגרדים יותר, כך מופרש יותר היסטמין, נוצרת נפיחות ותחושת הגרד מחריפה. במקרה של עקיצות, גרד ואדמומיות לעיתים קרובות האזור הפגוע רגיש מאוד וכואב למגע, כך שקשה למרוח עליו ג'ל/קרם מבלי ליצור גירוי. האלופירסט הוא פתרון מושלם במקרים אלה, שכן ניתן לרססו על העור ללא מגע.

מומלץ להצטייד באלופירסט כאשר אתם יוצאים לטיולים ומתרחקים מהבית. שהות בטבע מזמנת לא פעם עקיצות יתושים, כמו גם עקיצות של חרקים אחרים, אלרגיות ורגישויות. תכשיר אלוורה ופרופוליס כמו אלופירסט יכול להרגיע את העור במקרים אלה ולהפוך טיול מסיוט להנאה.

בקבוקון לאלופירסט, הדרך הכי נוחה לקחת אלופירסט איתכם לכל מקום > 

שיקום העור לאחר החשיפה לשמש

לא סתם ג'ל מצמח האלוורה מומלץ כטיפול מרגיע ומשקם בכוויות שמש. לאלוורה יש השפעה חיובית מאוד על העור, היא מספקת לחות לעור ויכולה להתמודד עם בעיות כמו כוויות שמש וגירויים בעור (3). אלוורה מגבירה ייצור קולגן ואלסטין בעור, מה שעוזר להפחית היווצרות של רקמת צלקת ומזרז ריפוי (4).

לעיתים קרובות העור הפגוע רגיש מאוד וכואב למגע, כך שקשה למרוח עליו ג'ל אלוורה מבלי ליצור גירוי. בנוסף, במקרים של שלפוחיות והתקלפויות, העור פגיע במיוחד לזיהומים שיכולים להיווצר על ידי מגע עם הידיים. פתרון מצוין למקרים אלו הוא שימוש בתרסיס אלוורה ללא מגע, או ספריי לכוויות, כמו אלופירסט– דרך עדינה לטפל ולהרגיע מבלי לשפשף או לגעת בעור רגיש.

אלוורה מגבירה ייצור קולגן ואלסטין בעור, מה שעוזר להפחית היווצרות של רקמות פגועות ומזרז ריפוי.

טיפול בעור והרגעתו לאחר הסרת שיער

ישנם שיטות שונות להסרת שיער אולם תופעות הלוואי, על פי רוב, דומות במהותן. יובש, אדמומיות, עקצוצים וגירויים הם חלק בלתי נפרד מהליך הסרת השיער. אלופירסט מרגיע במיוחד לאחר טיפול הסרת שיער בשעווה, אפילציה וטיפולי לייזר.  

אלופירסט מרגיע במיוחד לאחר טיפול הסרת שיער בשעווה, אפילציה וטיפולי לייזר.

טיפוח השיער

בין אם את משתמשת בפן, מחליק או מסלסל – שימוש ממושך וישיר של חום על השיער אינו מיטיב איתו. אפשר לרסס אלופירסט גם על שיער לשם הגנה מנזקי הסביבה ושימוש בחום. קיימים מכוני שיער המשתמשים בו לפני שימוש לאחר צביעת שיער המערבת מי חמצן. 

אפשר לרסס אלופירסט גם על שיער לשם הגנה מנזקי הסביבה ושימוש בחום.

תני לאלופירסט להיות השותף שלך בחיים – בן לוויה מהימן לכל ההרפתקאות שלך, קטנות כגדולות. 

 – פריט חובה אמיתי לכל בית וגם בדרכים, תמיד כדאי שיהיה אלופירסט בהישג יד.

אנחנו חברת האלוורה

FOREVER הגלובלית היא המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם כולו. פיתחנו מומחיות בטיפול באלוורה, שאין שנייה לה בעולם. קראו עוד כאן

אישור IASC

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC.

100% יתרונות

האלוורה שלנו אינה עוברת הרתחה או פיסטור. אנו מייצבים את האלוורה באמצעות פטנט ייחודי, שמשמר 100% מיתרונותיה הבריאותיים.

מעל 40 שנה של צמיחה

אנו מייצרים מוצרי איכות התומכים בבריאות וביופי עם מרכיבים מהטבע מאז שנת 1978.

לא נוסה על בע"ח

אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלנו לא נוסו על בע"ח בשום שלב בתהליכי הייצור

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן