דף הבית / המגזין / בחירת מוצרים עם הרכיבים הנכונים

בחירת מוצרים עם הרכיבים הנכונים

האם אתם קוראים את רשימת הרכיבים של המוצרים שאתם רוכשים? רובנו מתעלמים מהרשימה הזו, במקום זה אנחנו קוראים את התיאור השיווקי של המוצר. כצרכנים, חשוב לחנך את עצמנו להיות מודעים יותר למה שנמצא במוצרי הטיפוח, בתוספים, במזון ובמשקאות שאנחנו מכניסים לגוף שלנו.

כמו שידוע לכולנו, לכל מוצר יש רשימת רכיבים / רשימת מרכיבים / Ingredients list. אמנם הם כתובים באותיות קטנטנות, אך למעשה זה החלק החשוב ביותר שיש לשים אליו לב בעת הבחירה והרכישה של מוצרי טיפוח, מזון ובריאות. 

אז מה היא הרשימה הזו, וכיצד לדעת שאנחנו מקבלים מהמוצר את מירב התועלת? על כך בכתבה הבאה. 

סדר הרכיבים ברשימה

רשימת הרכיבים כוללת רכיבים שונים שמופיעים לפי הריכוז הכולל שלהם במוצר. הרכיב הראשון הוא זה שהריכוז שלו הגבוה ביותר. כמעט בכל מוצרי הטיפוח של Forever, תוכלו לראות שרשימת הרכיבים מתחילה ברכיב העיקרי של המוצר: ג'ל אלוורה טהור. אנו מוסיפים לאלוורה רכיבים טבעיים ומתקדמים מדעית נוספים על מנת להעצים את התועלת שלה. 

הרכיב הראשון ברשימת הרכיבים של המוצר הוא זה שהריכוז שלו הגבוה ביותר.

רכיבים טבעיים לעומת רכיבים המופקים באופן טבעי

יש הבדל בין רכיבים טבעיים לבין רכיבים המופקים באופן טבעי והעובדה שמשהו נקרא "טבעי לחלוטין" היא לא בהכרח הדבר שהופך אותו לטוב יותר. למעשה, לרכיבים המופקים באופן טבעי יכולים להיות כמה תועלות ניכרות כשזה מגיע ליכולות, יציבות וביצועים.

אז מה ההבדל?

טבעי: כאשר הרכיבים מתוארים כטבעיים, זה מכיוון שהם נמצאים במצב הכי קרוב שאפשר למצבם הטבעי ולא עוברים כל סוג של עיבוד שישנה את המוצר ביסודו. זה לא אומר שרכיבים טבעיים לא עוברים שום סוג של עיבוד. ניתן לעבדם באופן מינימלי מבלי להוסיף להם רכיבים מלאכותיים או צבעים מלאכותיים.

מופקים באופן טבעי: רכיבים המתוארים כמופקים באופן טבעי, נשלפים ממקורות טבעיים בעזרת שיטות מדעיות, כדי להפיק מרכיב חשוב כשהוא עדיין במצב שבו הוא בעל ההשפעה הרבה ביותר. דוגמה אחת יכולה להיות הפקת חומצות שומן מאגוזי קוקוס לשימוש במוצרי טיפוח עור. רכיבים המופקים באופן טבעי ניתן גם לשנות כדי ליצור מבנים מולקולריים חדשים המשפרים את ביצועי המוצר.

האם מוצרים שהם טבעיים לחלוטין הם תמיד הבחירה הטובה ביותר?

אין ספק שהטבע מספק לנו שלל רב מאוד של רכיבים. למעשה, לרכיבים טבעיים תמיד היה תפקיד חשוב, בין השאר, בהפקת תוספים תזונתיים, מוצרים לטיפוח העור ותרופות.

עם זאת, קיימת הנחת יסוד נפוצה שכל מה שהוא טבעי לחלוטין הוא תמיד טוב יותר. צוות מיוחד במשרד הבריאות בארצות הברית בדק את הסיבות שמאחורי התפיסה שטבעי הוא תמיד טוב, בריא ובטוח יותר.

החוקרים הסיקו שהעדפת מוצרים טבעיים מבוססת תמיד על מערך רחב של רעיונות, כולל תפיסה שהטבעי הוא טהור, ומיסודו הוא תמיד טוב יותר מכל דבר שבני אדם יוכלו לייצר. הנטייה לכיוון רכיבים טבעיים לחלוטין השפיעה על ההחלטות שאנשים עושים לגבי המזון שהם אוכלים, המוצרים שהם קונים ועל הבריאות שלהם.

במציאות, יותר צרכנים מבינים היום ששימוש במוצרים טבעיים בלבד ידרוש מהם להקריב משהו. בין אם זה ביצועים של מוצר, מרקם או חווית מוצר כללית. בעוד שהטבע באמת נותן לנו רכיבים צמחיים, ויטמינים ומינרלים חזקים, הוא גם מקור לחיידקים, עובש וחומרים מזיקים אחרים.

ההתפתחויות המדעיות מאפשרות לנו לרתום את כל מה שהכי טוב בטבע לטובתנו, תוך כדי שימוש בטכנולוגיה הטובה ביותר כדי ליצור מוצרים עוצמתיים מבלי להתפשר.

קחו לדוגמה את המוצר לטיפוח העור מסדרת אינפיניט- סרום למיצוק המשלב את הג'ל הפנימי הטהור שמגיע מחלקו הפנימי של עלה האלוורה עם אחת מפריצות הדרך המדהימות ביותר של מדע העור.

אלוורה טבעית מרגיעה ומזינה את העור בעוד רכיב חדשני ומתקדם, טריפלוראצטיל טריפפטיד-2 (trifluracetyl tripeptide-2) יודע לחקות את הפעילות הטבעית של העור כדי לשפר את האלסטיות שלו ולהילחם בסוגי חלבונים המזיקים לו. התוצאה היא סרום אנטי-אייג'ינג שמשפר את המראה המוצק ומפחית את נראות הקמטים.
הסרום למיצוק של Forever פועל ביעילות רבה עם האלו ורה שנמצא בו, וכך מושגות התועלות האופטימליות של הרגעת העור והחלקתו תוך שיפור המיצוק והעובי שלו והפחתת מראה עור בלתי אחיד.

הסרום למיצוק מסדרת אינפינט זכה במדליית כסף בקטגוריית מוצר פרימיום אנטי-אייג'ינג ב-pure beauty awards בלונדון.

איך מנתחים רשימת רכיבים?

קודם כל, מסתכלים על ראשית הרשימה. שם מופיעים 7-6 הרכיבים העיקריים במוצר. אלו הרכיבים עם הריכוז הכי גבוה, ושם אמורים להיות גם החומרים הפעילים ביותר במוצר. לגבי כל רכיב יש מידע מקיף, ושווה לעשות מחקר קטן באינטרנט אם ישנו רכיב מרכזי שאינכם מכירים, ובכך להיות צרכנים נבונים. 

הכי טוב שיש לטבע ולמדע להציע

אסכולת המחשבה המנצחת היא שהמוצרים הטובים ביותר מגיעים מהניצול הנכון של המדע והטבע. הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת ל-Forever לקחת את הטוב ביותר שיש לטבע להציע ולהפוך אותו לאפקטיבי ועוצמתי אפילו יותר, בעזרת פיתוחים מדעיים.

ב-Forever מתחילים ב- 100% ג'ל אלוורה מיוצב

תהליך ייצוב האלוורה הוא ייחודי ומוגן בפטנט לשימור 100% מהיתרונות והטריות של פנים עלה האלוורה.

המוצרים שלנו קיבלו את אישור המצוינות של IASC

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן