דף הבית / המגזין / בלוג - מצמח למוצר / הסרום להגברת לחות של Forever

הסרום להגברת לחות של Forever

שפרו את שגרת טיפולי האנטי-אייג'ינג שלכם והענקת הלחות עם ארבעה סוגי חומצה היאלורונית

האם ידעתם שכמה מתרכובות האנטי-אייג'ינג האפקטיביות ביותר נוצרות על ידי הגוף שלכם עצמו?

חומצה היאלורונית היא דוגמה מושלמת לכך. הגוף שלכם מייצר את החומר נוגד הקמטים הזה שעובד בזכות זה שהוא עוזר לעור לשמור על תכולת המים שלו כדי שהמראה שלו יישאר מלא ולח.
יחד עם זאת- הגיל, גורמים סביבתיים ותזונה משפיעים כולם על כמות החומצה ההיאלורונית (ח"ה) שהגוף שלכם מייצר, ומחקרים מראים שאנשים מכל הגילאים יכולים להפיק תועלת מתוספת של ח"ה לעור שלהם.


בסרום להגברת לחות של Forever ישנם ארבעה סוגים שונים של חומצה היאלורונית שעובדים יחדיו כדי לחדש את מלאי המים על פני העור ולשמר את הלחות הפנימית עבור עור מלא, שיש בו כמות גבוהה של לחות וגמישות משופרת.

 

אז כך עובדים ארבעת הסוגים:

נתרן היאלורונאט בריכוז מולקולרי גבוה

הסוג הזה של ח"ה יוצר שכבת הגנה דקה על פני העור שמפחיתה את אובדן המים מתוך העור תוך כדי שהיא מספקת לחות לכל אורך היממה ונאבקת בזיהומים.

נתרן היאלורונאט בריכוז מולקולרי בינוני

הסוג השני של חומצה היאלורונית שמחזיק את המים על פני העור.

נתרן היאלורונאט בעל כושר ספיגה גבוה

הסוג הזה שמספיג ומרטיב את העור מספק לחות בכמות גבוהה.

נתרן היאלורונאט בריכוז מולקולרי נמוך במיוחד

הסוג הרביעי של חומצה היאלורונית שנספג במהירות בשכבות העליונות של העור, מעניק לחות ומשקם את העור מבפנים.

כחלק מהקו הממוקד של מוצרי טיפוח העור שלנו, לסרום בנוסחה הזו יש תחושה קלילה, הוא נמרח בקלות ונספג בעור במהירות.
הסרום להגברת הלחות הוא מוצר אידאלי לכולם מכיוון שחומצה היאלורונית מועילה לכל סוגי העור, במיוחד לעור יבש, עור שמנוני ועור מבוגר.

 

מרכך עוצמתי

חומצה היאלורונית יכולה להחזיק עד פי 1,000 ממשקלה במים לתוספת לחות עוצמתית שלא משאירה אתכם עם עור שמרגיש שמנוני.

אנטי אייג'ינג

חומצה היאלורונית עוזרת למלא את העור ולהפחית את נראות הקווים הדקים והקמטים. היא גם עוזרת להעניק לעור שלכם זוהר צעיר ובוהק!

נלחם בנזקים מהסביבה

נתרן היאלורונאט בריכוז מולקולרי גבוה שבו נעשה שימוש בסרום להגברת הלחות עוזר לצפות את העור כדי להגן עליו מפגעי הסביבה ומנזקי רדיקלים חופשיים.

כיצד ממנפים את יעילותה של החומצה ההיאלורונית?

כדי להגביר את התועלת שמספקת החומצה ההיאלורונית, הסרום להגברת הלחות של Forever משתמש ברכיבים עוצמתיים, החל בג'ל טהור מפנים עלה האלוורה אשר מגיע מהשדות הפרטיים שלנו. שילוב הלחות המתקדמת של ה-HA (חומצה היאלורונית)עם יכולתה המרגיעה של האלוורה הופכת את הסרום הזה למושלם לכולם, במיוחד לאלה שלהם עור רגיש.
חמאת שיאה וחומצות שומן מקוקוס מסייעות למריחה קלה של הסרום להגברת הלחות על העור תוך סיפוק חוויה חושית נפלאה. תמרהינדי הוא מרכיב מועיל נוסף שמחקרים הראו שהוא עוזר לשפר את מצב הלחות, לגרום לעור להיות גמיש וחלק יותר ולהפחית את נראות העור המחוספס.
כל החומרים שנמצאים בשימוש בסרום להגברת הלחות נבחרו בקפידה כדי לעבוד יחד ולגביר את יכולת הגברת הלחות של הנוסחה הזו ואת אפקט האנטי אייג'ינג שלה. זה כולל תה לבן וקליפת גזע המימוזה, חומרים הידועים בכך שהם תורמים לאנטי-אייג'ינג הודות לרמות גבוהות של נוגדי חמצון.

מדוע הסרום להגברת לחות של Forever עשוי להיות התוספת המושלמת לשגרת הגברת הלחות הנוכחית שלכם?

הסרום להגברת הלחות עובד בצורה הטובה ביותר כשמשתמשים בו מיד לפני שמורחים את קרם הלחות היומי שלכם. הוא קליל דיו כדי להוות שכבה מתחת לאיפור, לתכשיר הלחות ולקרם הגנה מהשמש, מה שהופך אותו לרב שימושי ויעיל. הוא נמרח בקלות, נספג במהירות ויוצר מעטה של לחות שממריץ עור יבש ומקדם מראה צעיר וזוהר.
הסרום הקליל הזה פותח עבור התאמה מושלמת לשגרת טיפוח העור הנוכחית שלכם יחד עם מוצרים נוספים מקו המוצרים הממוקד שלנו. ניתן להשתמש בו ביום או בלילה, לפני שימוש במוצרים כמו קרם עיניים, או אחרי שימוש בפילינג מרגיע לפנים ובטונר המאזן, שכל אחד מהם תוכנן לטיפול באזורים ספציפיים.
קו המוצרים הפופולרי הזה נותן לכם לבחור ולהתאים לעצמכם את טיפוח העור היומי שלכם. בין אם אתם רוצים להפחית את נראות העיגולים השחורים מסביב לעיניים, להעניק לחות יחד עם קרם הגנה מהשמש או לאזן את גוון העור, תמצאו בו את הבחירה המושלמת לצרכי טיפוח העור האישיים שלכם.
עם התוספת של סרום להגברת לחות, אתם יכולים להגביר את לחות העור בזכות עוצמתם של ארבעת סוגי החומצה ההיאלורונית. הבחינו בהבדל שתוכלו לראות ולחוש כשאתם נוקטים בגישה ממוקדת לשגרת טיפוח העור היומית שלכם.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן