Домашняя страница / ללא קטגוריה / FOREVER MOVE – ההקלה למפרקים ולשרירים

FOREVER MOVE — ההקלה למפרקים ולשרירים

היכולת לנוע היא לעתים קרובות משהו שאנו לוקחים כמובן מאליו. פוראוור MOVE מסייע להחזיר טווח תנועה בריא ומאפשר לכם את החופש להאיץ אל המטרות שלכם.

החזירו לעצמכם את טווח התנועה

אנו יודעים שהאופן שבו אתם מרגישים פיזית משפיע מאוד על כל תחומי חייכם — האישי, העסקי, החברתי והרגשי. כאבים במפרקים וכאבים המלווים תנועה הם דבר די שכיח, ובכך גורמים לטווח תנועה מוגבל שמשפיע על תפקוד יומיומי תקין.

זו הסיבה שפיתחנו את פוראוור ®Move, תערובת טבעית של שני מרכיבים עוצמתיים התומכים בשרירים ובמפרקים בריאים, שילוב מדהים של רכיבים ייחודיים!

אנחנו יודעים הרבה זמן שגלוקוזאמין וכונדרויטין עוזרים למפרקים ולשרירים — אבל רצינו יותר. רצינו לפתח תוסף יעיל, עם תוצאות שנבדקו קלינית, אז גייסנו את מיטב המדע והטבע כדי ליצור שילוב שיכול לספק תוצאות מאושרות תוך 7-10 ימים בלבד. למעשה, הוכח קלינית כי הוא יעיל יותר כמעט פי 5 מגלוקוזאמין וכונדרויטין!

הממברנה של קליפות הביצים, הנקראת ®NEM, היא מרכיב טבעי ממקור מזון המספק כונדרויטין, חומצה היאלורונית, גליקוזאמינוגליקן וקולגן. המרכיב הנחקר והחדשני הזה תומך בטווח תנועה בריא, משפר את הנוחות והגמישות של המפרקים, מקדם סחוס בריא, מפחית נוקשות במפרקים ומקדם התאוששות מהירה מפעילות גופנית.

®NEM - רכיב מוכח מדעית

המחקרים מראים:

  • NEM® מגביר את הגמישות וטווח התנועה במפרקים*.
  • NEM® מפחית כאב ונוקשות במפרקים*.
  • תוצאות מהירות תוך 7-10 ימים* עם שיפור מתמשך במהלך 30-60 הימים הבאים.
  • NEM® תומך בהחלמה מדלקות*.
  • NEM® מקדם את בריאות המפרקים.
  • מינון אפקטיבי של 500 מ”ג בלבד.

*הצהרות אלו לא הוערכו על ידי ה-FDA. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה.

כורכומין בזמינות מוגברת עבור המפרקים

רכיב ה-®NEM עוצמתי והוכח כעוזר לטווח התנועה, אבל לא הסתפקנו בכך. אנחנו יודעים עד כמה מפרקים כואבים יכולים להוות מטרד, ולכן הוספנו עוד מרכיב שפותח בפטנט: כורכומין מכורכום — ולא סתם כורכומין — אלא גרסה בשם ®BioCurc שמשתמשת בטכנולוגיית אמולסיפיקציה ייחודית ומוגנת בפטנט. כורכום ידוע כבר אלפי שנים כתומך בבריאות המפרקים ומחזק את נוגדי החמצון של הגוף שלכם, אבל תהליך זה המוגן בפטנט מגביר את הזמינות הביולוגית ב-200% — ומאפשר לגוף ספיגה מקסימלית כדי באמת להפעיל את המרכיב המדהים הזה ולעזור בהקלה על המפרקים.

בגרף למעלה ניתן לראות את אחוז המטופלים שחוו שיפור משמעותי לאחר שטופלו ב-®NEM לאורך ימי הטיפול. לדוגמא, ניתן לראות שלאחר 10 ימים 20% מהמטופלים חוו שיפור משמעותי (יותר מ-50%) בנוקשות המפרקים וכ-10% חוו שיפור משמעותי (יותר מ-50%) בתחושת הכאב.

פוראוור ®Move, התוסף המתקדם ביותר שלנו מבחינה רפואית עבור מפרקים ושרירים, שילוב מדהים של רכיבים ייחודיים!

  • Продукция Форевер не является лекарством и не предназначена для лечения каких-либо заболеваний. Читатель несет исключительную ответственность за использование информации, изложенной ниже, и перед покупкой любого продукта рекомендуется проконсультироваться с квалифицированным врачом.
  • Точные данные указаны на продукте, не полагайтесь на информацию на сайте, могут быть ошибки или несоответствия, перед использованием необходимо прочитать то, что указано на упаковке продукта.
  • Представленные изображения и даты предназначены только для иллюстрации, и на них не следует полагаться.

אנחנו חברת האלוורה

FOREVER הגלובלית היא המגדלת, היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם כולו. פיתחנו מומחיות בטיפול באלוורה, שאין שנייה לה בעולם. קראו עוד כאן

אישור IASC

מוצרי האלוורה שלנו היו הראשונים לקבל את חותם מהמועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה IASC.

100% יתרונות

האלוורה שלנו אינה עוברת הרתחה או פיסטור. אנו מייצבים את האלוורה באמצעות פטנט ייחודי, שמשמר 100% מיתרונותיה הבריאותיים.

מעל 40 שנה של צמיחה

אנו מייצרים מוצרי איכות התומכים בבריאות וביופי עם מרכיבים מהטבע מאז שנת 1978.

לא נוסה על בע"ח

אתם יכולים להיות בטוחים שכל המוצרים שלנו לא נוסו על בע"ח בשום שלב בתהליכי הייצור

Корзина для покупок
Прокрутить вверх
Перейти к содержимому