דף הבית / הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

שלום רב וברוכים הבאים לאתר האינטרנט www.p117454-273-32373.s273.upress.link (להלן: האתר). האתר מנוהל ומתופעל על ידי חברת חברת פוראור ליוינג פרודקטס (ישראל) בע"מ (להלן: החברה), ומספק למשתמש בו תכנים ומידע בקשר למוצרי החברה, ואפשרות לרכוש את מוצרי החברה. כמו כן, האתר מקנה את האפשרות להצטרף לפעילות החברה כמשווק מוצריה וכן מקנה למשווקים פלטפורמה מקוונת למכירת מוצרי החברה.

החברה עושה מאמץ להנגיש את אתר האינטרנט לכלל האוכלוסייה ובכלל זה גם להנגישו לאנשים בעלי מוגבלויות, וזאת מתוך אמונה, כי לאנשים עם מוגבלות זכות להשתתפות מלאה ושוויונית בכל תחומי החיים, ולשם הסרת חסמים כדי שאנשים עם מוגבלות יוכלו לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות, כפי שמקבל כלל הציבור, ויוכלו לנהל חיים עצמאיים ומלאים ובלי תלות בזולת.

לפיכך, אתר זה יהיה מונגש לפי תקנות הנגישות לשירות ולפי תקן ישראלי 5568, המאמץ את הנחיות הנגישות של איגוד האינטרנט הבין-לאומי W3C.
על כן, אתר זה מספק נגישות לתוכני אינטרנט לקהל רחב של אנשים עם מוגבלויות, כגון: עיוורון ולקויות ראייה, חירשות וכבדות שמיעה, לקויות למידה, מוגבלויות קוגניטיביות, מוגבלות תנועה, מוגבלויות דיבור, רגישות לאור ושילובים של מוגבלויות אלה.


ההנגשה באתר

ההנגשה באתר פועלת באמצעות סרגל הנגישות - One Click Accessibility.

להלן תכונות סרגל הנגישות:

• Resize font (increase/decrease)

• גווני אפור

• ניגודיות הפוכה

• ניגודיות גבוהה        

• רקע בהיר

• הדגשת קישורים

• פונט קריא

• Link to Sitemap / Feedback / Help pages

למידע נוסף אודות סרגל הנגישות ניתן לעיין בקישור הבא: https://he.wordpress.org/plugins/pojo-accessibility/#description

תאימות דפדפנים תוכנות ומערכת הפעלה

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון סלולארי.

נגישות האתר

יובהר, כי חרף מאמצי החברה לאפשר גלישה נוחה לבעלי מוגבלויות באתר אינטרנט נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר האינטרנט של החברה שטרם הונגשו ו/או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם. יודגש, כי החברה ממשיכה במאמציה לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

פרטי רכז/ת נגישות בחברה

למידע נוסף ניתן לפנות לרכז הנגישות גב' דיאנה קוטלר.

טלפון: 03-7510444

תאריך העדכון האחרון של הצהרת נגישות זו, הינו 1.9.2021.


יש לכם עוד שאלות?

מוזמנים לפנות אלינו בטל' או בוואטסאפ:

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן