פרופוליס

האנטיביוטיקה של הטבע

ככ

ההגנה החזקה של הדבורים

הפרופוליס עשוי משרף צמחים שהדבורים אוספות, תערובת דביקה זו מכילה דונג ותרכובות אחרות שהדבורים יוצרות ובונות כדי להגן על הכוורת. הפרופוליס מכיל גם תרכובות תזונתיות המסייעות לחזק את גוף האדם. מחקרים הראו כי החומרים בהם הדבורים משתמשות כדי להגן על המושבה יכולים גם לתמוך בהגנות הטבעיות של גופנו, ולהילחם בהשפעות השליליות של רדיקלים חופשיים. בנוסף, פרופוליס הוא מקור טבעי של פלבנואידים, כמו בפירות ובירקות. 

הפרופוליס של Forever מציע לך תזונה מתקדמת הישר מהכוורת. אנו משתמשים בחומרים טבעיים ללא צבעים או טעמים מלאכותיים. הפרופוליס בשילוב עם בי פולן, יכול לספק את האנרגיה הטבעית לה אתם זקוקים ולתמוך באורח חיים פעיל ובריא.

בריאות מהכוורת

פרופוליס הוא חומר טבעי מחטא, אנטי פטרייתי, אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי ואנטי מיקרוביאלי. אותן התכונות אשר עוזרות להגן על דבורים מגורמים מזהמים תורמות גם לאיכות חיים בקרב בני האדם. פרופוליס עשיר בחומצות אמינו טבעיות, ויטמינים ומינרלים.  בשימוש חיצוני הוא עשוי לסייע במצבים של מחלות עור, פצעים וכוויות, שכן הוא פועל כמשכך דלקות ותורם להתחדשות התאים. כמו כן, הוא מחזק את המערכת החיסונית ובזכות תכונותיו כנוגד דלקת, מסייע גם במקרים של דלקות חניכיים ועששת. 

חומר אנטי בקטריאלי טבעי

מחטא, אנטי פטרייתי, אנטי ויראלי ואנטי מיקרוביאלי

תומך בבריאות הפה והשיניים

בזכות תכונותיו כנוגד דלקת, מסייע גם במקרים של דלקות חניכיים ועששת

תומך במערכת החיסונית

נמצא כיעיל במיוחד לחיזוק המערכת החיסונית וכנגד השפעות רדיקלים חופשיים

שילוב מנצח

בשילוב עם אלוורה, פרופוליס יוצר שכבת הגנה על העור

שומרים על בריאות הכוורות שלנו

ככל שהמכוורת בריאה יותר, המוצרים שיוצאים ממנה יהיו איכותיים יותר. זו בדיוק הסיבה לכך ש-Forever בוחרת בקפדנות יתרה את מקורות חומרי הגלם הטהורים של הבי פרופוליס, מזון המלכות ושל הבי פולן. ככל שאוכלוסיית הדבורים הולכת וקטנה ברחבי העולם, אנו מאמינים שכיצרנים יש לנו אחריות להגן על מושבות הדבורים ולעזור להן לגדול.

מקורם של מוצרי המכוורת של Forever הם באזורים מדבריים בארצות הברית ובספרד,
באמצעות שותפים הרואים לנגד עיניהם את עקרונות הקיימות והאחריות לשמירה על אוכלוסיית הדבורים ותמיכה בהם.

הגנה על הדבורים באמצעות איסוף אחראי

החששות מההצטמצמות של אוכלוסיית הדבורים היא בעיה אמיתית לגמרי ובשנים האחרונות מספר זנים של דבורים התווספו לרשימת בעלי-החיים הנמצאים בסיכון. זהו דבר מדאיג במיוחד משום שקיומן של הדבורים קשור באופן הדוק להישרדות העולם שלנו! זאת הסיבה ש-Forever רק מחלצת את המרכיבים התזונתיים מהמכוורת באמצעות שיטות ידידותיות למושבות, המאפשרות לדבורים לשגשג.

מסורת משפחתית ​

ההיסטוריה מאחורי מוצרי הדבורים של Forever מתחילה עם אדם מיוחד בשם צ’ארלס רובסון. אבותיו של רובסון הגיעו מגרמניה, אבל הם היו דבוראים עוד מאז המאה ה-16. ב-1958 רובסון נטל את הפיקוד על העסק המשפחתי, שבזמנו כלל רק 600 מושבות דבורים, וב-1978 היו בבעלותו 10,000 מושבות! לרוע המזל, באותה שנה, 75% מהמושבות שלו הושמדו על ידי חומרי ריסוס חקלאיים. כיום מאמינים כי חומרי ריסוס, ביחד עם מזיקים, ממלאים תפקיד גדול בירידה המדאיגה באוכלוסיית דבורי הדבש, וזוהי הסיבה שצ’ארלס רובסון החליט להעביר את המושבות שלו לאריזונה.

ממשיכים את המורשת

החשיבה של רובסון התאפיינה בחדשנות והוא ידע אודות האוצרות התזונתיים ששמורים בתוך הכוורות שלו, וזוהי הסיבה שהוא הקדיש את חייו לפיתוח תוספים שהשיגו את התכונות האלה. Forever מפיקה מוצרי דבורים בעזרת התפוקה של רובסון מאז שנות ה-80, וממשיכה לכבד את המורשת שלו על ידי הפקה של מוצרי דבורים עשירים בערכים תזונתיים.
כמובן, Forever גדלה משמעותית מאז אותם ימים וכיום מפיקה את מוצרי המכוורת מאיזורים מדבריים בארה”ב ובספרד תוך כדי שהיא ממשיכה לשמור על סטנדרטים של איכות ואחריות כלפי הכוורת, בדיוק כפי שרובסון היה רוצה.

 

עוד מהכוורת של FOREVER

בי-פולן

צפייה במוצר

פולן - מקור לביופלבנואידים

דבורים פועלות עסוקות באיסוף אבקני פרחים על מנת להאביק פרחים אחרים, והפולן שמורכב מאבקני הפרחים מומר על הדרך לכדור מזין קטן. הדבורים מערבבות את פולן עם אנזימים וצוף עשיר, וחוזרות למושבה עם מזון העל הזה על מנת לחלוק אותו עם שאר הכוורת. פולן דבורים מכיל חלבונים, חומצות אמינו, אנזימים, וויטמיני B מסוגים שונים.

הבי-פולן של Forever מופק מ״מלכודת פולן״ בעלת פטנט שהייחודיות שלה היא שאינה פוגעת במושבה. תוספי הבי-פולן שלנו נטולי חומרים משמרים וחומרי טעם מלאכותיים. אתם יכולים לנצל את היתרונות של אחד ממהמזונות השלמים ביותר בטבע, המלא בביופלבנואידים ותרכובות נוגדות חמצון אחרות. אין יותר קרוב מזה לכוורת.

 

מזון מלכת הדבורים

מזון מלכות הינו חומר קרֵמי עתיר-חלבונים שדבורים פועלות מפרישות מהבלוטות שבראשן. אם אתם תוהים מה מקור השם- זהו האוכל הבלעדי שממנו ניזונה מלכת הדבורים. כל דבורה ניזונה ממזון מלכות במשך הימים הראשונים של חייה עד שהיא בוגרת מספיק בכדי שיהיה אפשר לזהות אותה בתור נקבה פועלת או בתור זכר. מזון מלכות כולל חלבונים, סוכרים, חומצות שומן וויטמינים B5 ו-B6.

Forever גאה להציע לכם את המוצר שחוקרים מאמינים כי הוא הסוד לחיים הארוכים של הדבורה המלכה. תוחלת החיים שלה ארוכה פי 50 מזו של הדבורה הפועלת הממוצעת. מחקרים הראו כי החומר המדהים הזה יכול להיות מועיל עבור בני אדם בחיזוק תפקודי המוח.

מזון מלכות

צפייה במוצר

מוצרי פרופוליס מוצגים

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן