דף הבית / המגזין / בלוג - מוצרי Forever / מוכנים לעשות ריסטארט לגוף ב-9 ימים?

מוכנים לעשות ריסטארט לגוף ב-9 ימים?

לוח זמנים עמוס, ארוחות על הדרך וחוסר אנרגיה עשויים להיות חלק מהגורמים לעלייה במשקל ולתשישות. אבל זה לא חייב להיות כך. התוכנית הבינלאומית C9 של Forever תעזור לכם לבנות הרגלים בריאים וליצור שינוי קבוע לטובה!

ערכת C9 מספקת לכם את רכיבי התזונה הדרושים לכם, אשר יעזרו לכם להיפטר מההרגלים הלא בריאים ולבנות את היסודות לאורח חיים בריא יותר יחד עם מתכונים קלים ליישום לארוחות, הצעות לאימוני כושר וטיפים לאורח חיים בריא

C9 היא חלק מהתוכנית הבינלאומית שנקראת F.I.T.  והיא נוצרה כדי לעזור לכם להתייחס לכל שלושת התחומים הדרושים לשמירה על משקל תקין על ידי:

  1. הפחתה בצריכת הקלוריות ושליטה ברעב עם פוראוור גרסיניה פלוס.
  2. הגברת שריפת הקלוריות עם בי-פולן ופעילות גופנית על בסיס קבוע.
  3. הזנת המטבוליזם בעזרת ג'ל אלוורה לשתייה; עשב דגנים ובחירת מזון בריא – לעיתים החלק הנשכח בפאזל של שליטה במשקל.

האם תוכלו להרגיש קלים יותר ואנרגטיים יותר בתשעה ימים בלבד? כן, אתם יכולים! תוכנית C9 - הצעד הראשון להשגת הרגלים שיעזרו לכם להשיג שליטה אמיתית במשקל לטווח הארוך.

לוח תכנון יומי

מחקרים מראים שאנשים הרושמים את מה שהם אוכלים ואת כמות האימונים שלהם,  מורידים יותר במשקל. במסגרת התוכנית אם אתם תתעדו כל מזון שאתם אוכלים מעבר לתוכנית, את הפעילות הגופנית שאתם מבצעים בכל יום, את איכות השינה שלכם ואת ההרגשה שלכם באופן כללי, דבר זה לא רק יספק לכם סקירה מצוינת של ההתקדמות שלכם, זה  יספק לכם גם נקודת ייחוס טובה בשלב מאוחר יותר כשאתם ממשיכים במסע לשיפור הבריאות שלכם ולהפחתה במשקל.

בניית היסודות
להיראות טוב יותר. להרגיש טוב יותר.

אז מה יש בערכת C9?

מארז C9 מורכב מכמה מוצרים חיוניים שנבחרו בקפידה במטרה לפעול יחד בצורה סינרגטית כדי לעזור לכם :
עשב דגנים- מולטי ויטמין ומולטי מינרל; בי-פולן, ה״מזון המושלם״ מהכוורת; פוראור גרסיניה פלוס לדיכוי התיאבון וג׳ל אלוורה לשתייה לתמיכה בבריאות מערכת העיכול.

בנוסף למוצרים המעולים הנכללים ב-C9, התוכנית מספקת לכם את הכלים הדרושים לשנות את גופכם וקפיצה ראשונית למסע שלכם לשליטה במשקל.

כל התוכנית מוסברת בחוברת בעברית שמגיעה עם הערכה. התוכנית היעילה והקלה ליישום כוללת הנחיות לתזונה נכונה, לוח תכנון יומי, מתכונים, אימונים, טיפים ועוד.

*מומלץ לרכוש את ה- C9 שלך דרך משווק מורשה שיוכל ללוות אותך ולענות על שאלות במהלך ימי התוכנית *

ג'ל אלוורה

משקאות ג’ל אלוורה

ג׳ל האלוורה לשתייה של Forever מכיל עד 96% אלוורה אמיתי, מסייע בניקוי מערכת העיכול ומגביר למקסימום את כושר ספיגת החומרים המזינים. אנחנו ממליצים אל ג׳ל האלוורה הטבעי (״הצהוב״) אבל תוכלו להחליפו במשקה אלוורה ואפרסקים או משקה אלוורה עם חמוציות.

פוראוור גרסיניה פלוס

יכול לסייע לגוף לשרוף שומנים ביעילות רבה יותר ולסייע בדיכוי התיאבון באמצעות העלאת רמות הסרוטונין.

בי-פולן

פולן (אבקני פרחים), ״המזון המושלם״ מהכוורת ידוע כמגביר חילוף חומרים וספק אנרגיה. מכיל מגוון של ויטמינים ומינרלים

עשב דגנים

מולטי-ויטמין ומולטי-מינרל מצוין המשלב את היתרונות התזונתיים של שעורה ירוקה צעירה, אלפלפה וחיטה העשירים בסיבים תזונתיים ותורמים לתחושת השובע.

שאלות ותשובות

כמות המשקל שתפחיתו במהלך תוכנית C9 תלויה בגורמי נתוני קו הבסיס שלכם לרבות משקל ההתחלה וסגנון החיים שלכם כשהתחלתם את התוכנית.

אם המטרה שלכם היא הורדת משקל אז אנו ממליצים להפחית בצריכת הפחמימות הפשוטות (כמו לחם/תפוחי אדמה  וכדומה, מעבר לתפריט המוצע בתוכנית), ומצד שני לאכול לפחות פעם ביום (מעבר לתפריט המוצע בתוכנית) חלבון (ביצה/מג'אדרה/ קינואה וכדומה).

כן. מכיוון שהתוכנית נועדה להתבצע במשך 9 ימים בלבד, היא בטוחה מאוד לביצוע עבור מרבית האנשים. אולם, במידה ואתם סובלים ממצב בריאותי לפני תחילת התוכנית או שאתם תחת מעקב טיפול של רופא, עליכם להיוועץ עם הרופא המטפל לפני שאתם מתחילים עם תוכנית C9 או כל תוכנית אחרת המיועדת לטפל במשקל שלכם.

יתכן ותרגישו רעבים, במיוחד במהלך היומיים הראשונים. תופעה זו תקינה. אולם, תחושת הרעב אמורה לפחות. המוצרים בתוכנית נועדו לתמוך בתחושות השובע ולסייע בעצירת הרעב.

כן. תוכנית C9 נוצרה במטרה להתניע תוכנית טיפול במשקל בריא ולסייע בסילוק רעלים היכולים להשפיע בצורה שלילית על הבריאות הכללית שלכם. היומיים הראשונים מאתגרים במיוחד, אבל הם מסייעים לאתחל את יכולת הגוף להתנקות מרעלים ולהכין אותו לימים 3 עד 9.

תוכלו להתחיל את התוכנית לניקוי בכל זמן שתבחרו, אך מומלץ לוודא שהמשווק המורשה ממנו (או ממנה) רכשתם את הערכה יהיה זמין לענות על שאלות. כנו כן, לעתים נפתחות קבוצות ליווי בווטסאפ, מומלץ לבדוק עם המשווק המורשה ממנו קניתם את הערכה אם נפתחת קבוצת ליווי בווטסאפ באותו זמן – ההצטרפות לקבוצות אלו אינה כרוכה בעלויות נוספות ונועדה לתמיכה ולמענה על שאלות בתהליך.

אנחנו גם ממליצים לעבור 3 ימי הכנה לפני שמתחילים – קראו על כך בשאלה הבאה…

הערכה מגיעה עם חוברת מפורטת בעברית, שחשוב לקרוא, אבל מעבר לקריאת החוברת, אנחנו לא ממליצים להתחיל ללא הכנה מוקדמת. למעשה, אנחנו ממליצים לפני תחילת תכנית הקלין 9 לערוך 3 ימי הכנה באופן הבא:

יום הכנה ראשון דבר ראשון על הבוקר:  להוסיף כף אחת של משקה אלוורה לכוס מים ולשתות. לקחת רבע פולן (אפשר יחד עם האלוורה). להמתין כחצי שעה ורק אז לשתות את הקפה של הבוקר (למי שרגיל/ה)  ולא לשתות קפה אחרי השעה 14:00. אפשר לאכול כרגיל.
יום הכנה שני: להוסיף שתי כפות של משקה אלוורה לכוס מים ולשתות עם חצי פולן. להמתין כחצי שעה ורק אז לשתות את הקפה של הבוקר. לא לשתות יותר משתי כוסות קפה ולא אחרי 14:00.  לעבור על החוברת – לקרוא הכל, למלא נתונים במקומות שצריך, לערוך רשימת מצרכים לקנייה. לאכול כרגיל.
יום הכנה שלישי: להוסיף 3 כפות של משקה אלוורה לחצי כוס מים ולשתות עם חצי פולן. להמתין כחצי שעה ורק אז לשתות את הקפה של הבוקר (זה הקפה האחרון שלכם לפני הניקוי). אפשר לאכול כרגיל. לערוך קניות לפי הרשימה שהכנתם.

משקאות האלוורה הם הבסיס של התוכנית והסוד להצלחתה בכל כך הרבה מדינות (ערכת C9 נמכרת בהצלחה ביותר מ-160 מדינות). שתיית ג'ל אלוורה לפי ההוראות תעזור לספיגה טובה יותר של החומרים המזינים שגופכם זקוק להם כדי שתרגישו ותיראו במיטבכם. היא גם מקדמת את העיכול הבריא ומסייעת בתהליך הניקוי, ועל הדרך תורמת לבריאות העור ומחזקת את המערכת החיסונית.

משקה האלוורה בריא! הטעם שלו טעם נרכש, לכן אנחנו ממליצים לפני שאתם מתחילים את התוכנית לערוך שלושה ימי הכנה כדי להתרגל לטעם. ביום הראשון כף על הבוקר, ביום השני 2 כפות, ביום השלישי 3 כפות.

גרסיניה הינו פרי קטן בצורת דלעת המכיל תרכובת המוכרת בשם חומצה הידרוקסית (HCA). מחקרים מראים כי HCA מסייעת בשמירה על משקל בריא כאשר היא נמצאת בשימוש ביחד עם דיאטה בריאה ותוכנית אימונים. ספציפית, גרסיניה יכולה לסייע לגוף לשרוף שומן ביעילות רבה יותר. היא עשויה גם לדכא את התיאבון שלכם באמצעות הגברת רמות הסרוטונין בגוף.

הערכה מגיעה עם:

שני בקבוקים של משקה אלוורה
טבליות גרסיניה פלוס
טבליות בי פולן
טבליות עשב דגנים
חוברת הדרכה מפורטת  בעברית
שייקר
סרט מדידה

ערכת קלין 9 עם משקאות האלוורה בבקבוק הצהוב עולה  590₪

מחיר הערכה נקבע ע״י חברת Forever Living Products ולא ניתן לשנות אותו, אלא אם תצטרפו למועדון הלקוחות שלנו. למידע נוסף פנו למשווק המורשה של החברה, שהמליץ/ה לכם על הערכה.

המעבר לסגנון חיים בריא יותר אינו משימה קלה…

… אבל יש דברים שכדאי להתאמץ עבורם. תוכנית C9 הינה השלב הראשון בביסוס הרגלים לכל החיים, אשר יסייעו לכם להשיג ניהול אמיתי ומתמשך של המשקל שלכם. מערכת ניקוי מוכחת זו שמבוססת על משקאות האלוורה בשילוב עם 4 מוצרים עוצמתיים תביא אתכם למקום טוב יותר על מנת שתוכלו להגיע לבריאות אופטימלית, תנקה את הגוף שלך ועל-הדרך סביר להניח שגם הגוף ישיל כמה קילוגרמים.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן