דף הבית / המגזין / 10 סיבות להוספת שום וקורנית לתזונה שלך

10 סיבות להוספת שום וקורנית לתזונה שלך

אתם יכולים להשפיע לטובה על בריאותכם בעזרת כמוסות השום והקורנית. השילוב בין שני צמחים אלה פועל כדי לתת הגנה כפולה על בריאותך. גלו את כל היתרונות האלה במוצר אחד - כמוסות שום וקורנית !

השום מכיל את הויטמינים D וגם B6, סלניום, אבץ ומגוון תרכובות גופרית. תרכובות אלה הן המקנות לשום את מאפייניו, המייטיבים עם הבריאות, ואילו הטימין מציע את נוגדי החימצון החזקים: טנין, פנול וטימול (מיני ספונין), כמו גם חומרים פיטו-מזינים רבים נוספים. הטימין משמש מזה מאות שנים כדי לסייע לבריאותה של מערכת הנשימה של האדם. השילוב בין שני צמחים אלה פועל כדי לתת הגנה כפולה על בריאותך.

תמונה של שום-וקורנית

10

תומך במערכת הנשימה

בזכות רכיביו, בהם הגופרית, לשום יכולת טבעית לסייע בתפקידיה של מערכת הנשימה. חוקרי צמחי מרפא רבים בארצות הברית וביבשת אירופה כולה עושים בו שימוש נרחב בהווה.

9

מחזק את המערכת החיסונית

הרכיבים הטבעיים בשום משמשים תרבויות שונות ברחבי העולם מזה מאות שנים כדי לחזק את המערכת החיסונית של גוף האדם. בשנת 1858 נתן המדען הנודע לואי פסטר את דעתו לסגולותיו של השום, והוא כלל אותו בחיסונים שרקח לחיזוק המערכת החיסונית של האדם.

8

חומרים פיטו-מזינים

חלק מן ההשפעות החזקות של השום מקורן בחומרים הפיטו-מזינים שהוא מכיל. חומרים אלה עשויים מצמחים או מפירות נוגדי חימצון ברמה גבוהה במיוחד. הן השום והן הטימין מכילים מאפיינים פיטו-מזינים רבים וחשובים.

7

מסלק רעלים

בשנים האחרונות השום נחשב למסלק הרעלים של גוף האדם. הדעה הרווחת כיום היא כי רכיבי הגופרית של השום אחראים לפעולתו נגד רעלים.

6

מציע קוקטייל נוגד חימצון

שום בשילוב עם טימין מציע מינון כפול של נוגדי חמצון. הטימין מכיל, בין היתר, טנין, פנול וטימול, והשום תורם יותר מעשרים סוגים שונים של פיטו-מזינים. הוסף את כמוסות השום והקורנית לתמהיל הבריא שלך של נוגדי חמצון!

5

תומך ברמות תקינות של כולסטרול בדם

הממצאים של מחקרים רבים תומכים בסברה המקובלת שלפיה השום מסייע בשמירה על רמות כולסטרול בריאות, בזכות רכיבי האליצין והגופרית שלו. על פי אגודת Heart Support of America תוספי תזונה המבוססים על שום עשויים לסייע בהורדת רמות כולסטרול בדמם של אנשים מסוימים.

4

תומך ברמות תקינות של כולסטרול

מחקרים אחדים גילו כי רמת הכולסטרול של הליפו-פרוטאין, הוא "הכולסטרול הטוב", עולה כאשר האדם צורך תוספי תזונה על בסיס שום. תרום לכולסטרול הטוב שלך ותיהנה מהיבטי הבריאות החיוביים השונים שלו, על ידי צריכה יומיומית של כמוסות שום וקורנית.

3

מקדם לחץ דם עורקי בריא

מחקרים אחדים גילו זה מכבר כי השום יכול לסייע במניעת היווצרות הסתיידות העורקים, באופן התורם לזרימה קלה יותר של הדם ולשמירה על לחץ דם יציב ובריא יותר. מחקר אפידמיולוגי שנערך בפקיסטן הצביע על כך שאנשים עם לחץ דם בריא נהגו לצרוך כמויות גדולות של שום בתזונתם.

2

משפר בריאות כלי הדם בלב ובמוח

יכולות ההגנה הגבוהות של השום מוכרות ברבים לאחר שאושרו על ידי מקורות מהימנים רבים. כתב העת John Hopkins Health Alerts ופרסומים נוספים מדווחים על השפעתו החיובית על תפקוד הלב והמוח, כאשר צורכים אותו באופן קבוע כתוסף.

1

משפר את ההגנה מפני רדיקלים חופשיים

השום הוכח כמסוגל לנטרל רדיקלים חופשיים במערכת כלי הדם, אשר עלולים לפגוע בתאים בריאים, אם אלה אינם נתונים תחת בקרה. תודות לתכונה זו, השום תומך במערכת החיסונית של גוף האדם. הוועדה הבינלאומית לתזונה ולמידע (FIC) מצטטת דוגמאות רבות שבהן מציע השום תפקיד הגנתי נגד רדיקלים חופשיים. הוסף את כמוסות השום והטימין לתזונה היומית שלך ותיהנה גם אתה מן היתרונות הרבים שלהן לבריאותך.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן