דף הבית / המגזין / כל מה שאתם צריכים לדעת על סבון האלוורה הנוזלי החדש שלנו

כל מה שאתם צריכים לדעת על סבון האלוורה הנוזלי החדש שלנו

עדין, טבעוני, כשר ומיועד לכל חלקי הגוף: סבון האלוורה הנוזלי החדש שהשקנו יאפשר לכם ליהנות מכל העולמות

אם גם אתם חולמים על סבון נוזלי איכותי ורב תכליתי, שינקה את העור שלכם היטב אך בד בבד יעניק לו לחות ויותיר אתכם עם עור רך וזוהר – סבון האלוורה הנוזלי שלנו הוא ללא ספק המוצר עבורכם. תודות לפורמולה משודרגת וחדשנית, תמצית אלוורה טהורה ושלל רכיבים איכותיים, הסבון החדש שלנו מתאים לכל סוגי העור, לכל חלקי הגוף ולכל גיל. לפניכם כמה שאלות ותשובות, שיאפשרו לכם להכיר את סבון האלוורה החדש שלנו בצורה טובה יותר.

סבון נוזלי חדש: פורמולה משודרגת, רב-תכליתית, שמתאימה לא רק לידיים, אלא גם לפנים ולכל שאר חלקי הגוף.

האם הסבון הנוזלי מבוסס האלוורה מחליף את סבון האלוורה לידיים?

סבון האלוורה הנוזלי החדש הושק במטרה להחליף את סבון הידיים הנוזלי הקודם. הסיבה לכך שהחלטנו להשיק סבון נוזלי חדש היא שרצינו ליצור פורמולה משודרגת, רב-תכליתית, שמתאימה לא רק לידיים, אלא גם לפנים ולכל שאר חלקי הגוף. כיוון שרצינו שהמוצר יהיה רלוונטי עבור כולם, בכל גיל, שילבנו בו רכיבים איכותיים שמתאימים לכל סוגי העור, בכל שלב בחיים, ודאגנו שיהיה מותאם למגוון של אוכלוסיות – כמו למשל צמחונים וטבעונים. בנוסף, לסבון תעודת כשרות ותעודה מטעם המועצה המדעית לאלוורה (IASC).

מהם היתרונות העיקריים של סבון אלוורה נוזלי?

פרט לעובדה שמדובר בסבון רב תכליתי, סבון האלוורה הנוזלי שלנו גם מועשר ברכיבים אשר פועלים יחד בסינרגיה על מנת לנקות בעדינות את העור, אך יחד עם זאת לא לייבש או לגרות אותו. למעשה, הפורמולה הייחודית של סבון האלוורה הנוזלי נוצרה, בין היתר, מתוך מטרה לשמור על רמת הלחות שבעור – שכן זהו הפרמטר העיקרי והחשוב ביותר לשמירה על איכות העור לאורך זמן. הסבון מועשר ברכיבים איכותיים שמותירים את העור נקי ורענן, מטפחים אותו ומסייעים לו להתמודד עם מגוון של בעיות שונות, כמו למשל יובש, פצעים וחתכים. בזכות הריכוז הגבוה של ג'ל אלוורה טהור שיש בו, הסבון הנוזלי יכול לסייע לא רק בהענקת לחות לעור, בהזנתו ובהפיכתו לגמיש, רך ונעים יותר, אלא גם בריפוי העור ובהפיכתו לחזק ועמיד יותר באופן כללי.

כיצד מסייע סבון האלוורה לעור גוף יבש, עדין או עור שניזוק מחשיפה לשמש?

אלוורה הוא צמח פלאים, אשר ידוע ביכולות הריפוי המדהימות שלו וביכולת שלו ללחח את העור. למעשה, במחקרים שונים שנערכו בכל רחבי העולם, נמצא כי צמח האלוורה יכול להאיץ את התחדשות התאים עד פי 8 מהמהירות הרגילה, וכך לסייע משמעותית בשיקום רקמות פגועות. עניין זה הופך את צמח האלוורה לצמח אידיאלי לטיפול במגוון של בעיות עור שונות, ובכלל זה כוויות, נזקי שמש, יובש קיצוני, שריטות, חתכים, פצעים ועוד. בנוסף, בשונה מצמחים רבים אחרים, צמח האלוורה נחשב לצמח עדין במיוחד, אשר אינו מגרה את העור ומותאם גם לעור עדין במיוחד. יחד עם הרכיבים האחרים שהוא מועשר בהם, סבון האלוורה הנוזלי משמש כפתרון נהדר לשיקום העור ולטיפול בו.

מהם המרכיבים העיקריים בסבון נוזלי מבוסס אלוורה?

הרכיבים העיקריים בסבון אלוורה הנוזלי שלנו הם ג'ל אלוורה מיוצב, שמבוסס על צמח אלוורה טהור ישירות מהשדות שלנו, אסטרי חוחובה, תמצית מלפפון, שמן ארגן ורכיבים טבעיים נוספים שמסייעים בניקוי העור. ג'ל האלוורה ותמצית המלפפון מסייעים בהרגעת העור, בשיקומו ובטיפול במגוון של בעיות שונות, ואילו שמן הארגן ואסטרי החוחובה מעניקים לעור לחות והזנה, ומסייעים לו לשמור על רכות וגמישות. יחד, כל הרכיבים הללו יוצרים סבון שמנקה את העור בעדינות, מעשיר ומזין אותו, ובנוסף גם מסייע בטיפול במצבים של יובש, חתכים, פצעים ועוד. בזכות הרכיבים הללו ורכיבים נוספים, הסבון מתאים למגוון של סוגי עור – החל מעור בריא ומאוזן ועד לעור העדין והרגיש ביותר.

יש לי התלבטות בין שימוש בסבון מוצק לסבון הנוזלי מבוסס האלוורה – מה כדאי לי לבחור ומדוע?

מטרתו העיקרית של סבון האלוורה הנוזלי היא כאמור לא רק ללחח את העור, אלא גם לסייע בהרגעת עור מגורה, בין היתר באמצעות מרכיבים כמו תמצית מלפפון, פרי ארניקה, ויטמין E וחומצות שומן טבעיות. סבונים מוצקים, לעומת זאת, לעיתים קרובות יתאפיינו ברמת PH גבוהה יותר, עניין אשר יכול לגרום ליובש בסוגי עור מסוימים – בייחוד כאלה שנחשבים לעדינים או לרגישים. על אף האמור, יש להדגיש כי איכות הסבון מושפעת בעיקר מהמרכיבים ומהפורמולה שלו, ולא ממצב הצבירה שלו. לכן, הדברים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירת הסבון, הם המרכיבים ואיכות הפורמולה שלו.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן